info@esamakine.com.tr +90 216 473 74 29

Havalı Tabanca

Seri üretim süreçlerinin montaj aşamalarında, yoğun ve hızlı montaj işlemi sağlayan vidalama seçenekleri, üretim modellerinin verimliliklerine doğrudan etki etmektedir. Manuel, otomasyon ve robotik altyapılı montaj işlemlerinde yüksek performans için geliştirilen tork kontrollü havalı tabanca modelleri, elektronik modellere oranla daha endüstriyel performanslarıyla, geniş bir kullanım alanına sahiptir. 

Yüksek tork performansı gerektiren üretim alanları için güçlü ve dengeli bir montaj desteği sağlayan havalı tabancalar her düzeyden üretim sürecine uygun teknik özelliklere sahiptir.  Manuel kullanıma uygun ergonomik tasarımları ve farklı kullanım alanları için kolay ayarlanabilen esnek özellikleri, farklı üretim süreçlerinde yoğun alarak tercih edilmelerini sağlar. 

2005 yılından bu yana, imalat sektörüne yön veren dünya markalarının güçlü ve yenilikçi teknolojilerini ülke pazarına taşıyan Esa Makine, temin aşamasından servis ihtiyacına kadar tüm süreçlerde kullanıcıya kaliteli hizmet sağlıyor. Sorunsuz ve daha verimli üretim süreci için geliştirilen havalı tabanca seçenekleri; 

  • Ayarlanabilir tork düzeyi,
  • Ergonomik tasarım ve
  • Farklı kulanım alanlarına uygun teknik özellikleriyle Esa Makine güvencesiyle kullanıcıya sunuluyor.
About the author