info@esamakine.com.tr +90 216 473 74 29

Profesyonel düzeyde üretim yapan işletmelere çok daha hızlı ve etkin bir montaj süreci sağlamak için geliştirilen dc elektrikli sıkıcı ve tornavida modelleri, enerji, zaman ve performans noktasında akılcı çözümler sunuyor. Seri üretim süreçlerinin verimlilik beklentisini karşılayacak detay ve özelliklerle desteklenen elektrikli sıkıcı modelleri, akım ve performans özellikleriyle farklı seçenekler sunuyor. 

Manuel sıkma ve vidalama süreçlerinin yanında, yoğun üretim faaliyetleriyle ilişkili otomasyon ve robotik montajlama işlemleri için de güçlü ve esnek kullanım modelleri sunan elektrikli tornavida ve sıkma seçenekleri, özellikle metal türevi sert materyaller için yenilikçi yaklaşımlar sunuyor. Yüksek tork kapasitesi ve güçlü materyallerin montaj süreçleri için hızlı ve etkin montaj çözümleri sunan DC elektrikli sıkıcı modelleri, endüstriyel üretimlerde verimlilik sağlamayı amaçlıyor. 

ABD orijinli bir firma olan ASG tarafından geliştirilen güçlü sıkma çözümleri, Avrupa ve Dünya pazarıyla eş zamanlı olarak Türk endüstri ihtiyaçları için de Esa Makine aracılığıyla geniş ürün seçeneği sunuyor. Her düzeyden kullanıcı ve farklı üretim tiplerinde daha etkin montaj sistemi için geliştirilen DC elektrikli sıkıcı modelleriyle;

  • Tork ve açı kontrolüne olanak tanıyan esnek programlama desteği,
  • Faklı kullanım alanları için programlanabilir görev tanımları,
  • Kablolu ve kablosuz bağlantı seçenekleriyle daha hızlı ve yaygın kullanım avantajı 
  • Sorunsuz bir kullanım süreci ve düşük yan maliyet avantajlarıyla farklı sektörlere uygun çözümler Esa güvencesiyle kullanıma sunuluyor. 

Üretim sürecinizde kronikleşen sorunlar veya daha etkin bir montaj süreci için optimize edilmiş DC elektrikli sıkıcı çözümü için Esa Makine güvencesiyle en iyi seçeneğe şimdi karar verebilirsiniz. 

About the author