info@esamakine.com.tr +90 216 473 74 29

Endüstriyel üretim faaliyetlerine güçlü ve verimli teknoloji çözümleriyle destek olan Esa Makine,  sektörün önde gelen üreticilerinin yenilikçi ürünlerin ülke imalatçılarına erişimini sağlıyor. 2005 yılından bu güne farklı sektörden farklı beklentiler için üst düzey endüstriyel çözümlerin sağlayıcılığını yapan Esa Makine, ürünlerin temin, montaj ve kullanım süresince servis işlemlerinde güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ediyor. 

İmalat ve montaj işlemlerinde kalibre ve sorunsuz biçimde sürdürülmesi için gerekli kontrole olanak tanıyan dijital tork metre (kuvvet ölçme cihazı) modelleri, üretim sürecinde yer alan montaj sistemlerinin ideal performans koşullarını stabil hale getirir. Çok sayıda üretim modeli ve montaj aşamasında senkronizasyon için gerekli olan tork metre kullanımı, sorunsuz bir montaj süreci sağlar.

Montaj alanı ve ürün grubu fark etmeksizin, her düzeyden üretici için profesyonel çözümler için geliştirilen dijital tork metre çeşitleri, tork kuvvetlerinin hassas biçimde ölçülmesi ve üretim aşamalarının tümünde optimize tork performansı alınmasına olanak tanır. Otomotiv sanayi, metal işleme , beyaz eşya  ve otomotiv yan sanayilerde kullanılan torklu cihazlardan en etkin biçimde yararlanmaya olanak tanıyan dijital tork metreler, hata ve sorunların azaltılmasını sağlar. 

Torklu sistemlerde çevirme kuvveti ölçmek için geliştirilen tork metre çeşitleri;

  • Farklı performans ölçümleri için farklı model seçenekleri,
  • Dijital ekran paneli sayesinde kolay kullanım ve son tork ölçümünü hafızadan görebilme desteği,
  • Farklı ağız seçenekleri ve
  • Kalibrasyon desteğiyle kullanıma sunulmaktadır. 
About the author