info@esamakine.com.tr +90 216 473 74 29

Otomatik Beslemeli Vidalama

Başta döküm/kalıp, Elektronik endüstrisi, küçük ev aletleri ve tüketici elektroniği olmak üzere çok sayıda imalat alanına güçlü ekipman desteği sağlayan Esa Makine, üretim sürecinde farklı aşamalara verimli çözümler getiriyor. Otomasyon montaj sürecini başarıya ulaştıran ve verimliliği doğrudan etkileyen vida dizici seçimi, vidalama ünitelerinde çok daha hızlı ve üretken bir model için temel kriterlerden birini oluşturuyor. 

Montaj sürecinde, aynı anda çoklu tornavida desteğiyle hız kazandıran vida dizici seçenekleri, kapasiteleri ve zamanlama özellikleriyle, üretim kapasitesini doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. Otomasyon sürecinin diğer elemanlarıyla entegre biçimde otomatik vida beslemesi sağlayan vidalama modelleri, montaj işleminin programlanan plana uygun biçimde sürdürülmesini sağlar. Vida dizici modelleri, yalnızca otomasyon sistemlerinde değil, hava veya elektrik kontrollü vidalama araçlarının manuel kullanımında da hızlı ve sorunsuz bir vida besleme desteğiyle üretimi hızlandırır. 

Sektörün önde gelen üreticilerinden Fiam tarafından geliştirilen Vida dizici seçeneklerinin ülke endüstrisine temini sağlayan Esa Makine, farklı üretim modelleri için uygun otomatik vida besleme üniteleriyle hızlı ve verimli bir üretim süreci için donanım desteği sağlıyor. 

Esa Makine güvencesiyle kullanıma sunulan vida diziciler;

  • Ayarlanabilir performans özellikleri,
  • Otomasyon ve manuel montaja uygun zamanlama desteği ve
About the author