info@esamakine.com.tr +90 216 473 74 29

ESA Makine İzmir – Ege Bölge Satış ve Servis Merkezi

2005 Yılında İstanbul Kartal ‘da başladığımız endüstriyel pazarlardaki metal işleme ve metal kesme konularındaki faaliyetlerimizi, 2009 yılından itibaren endüstriyel montaj ekipmanları temsilcilikleri alarak yürütmeye devam ediyoruz.

16 yılı aşkın faaliyet gösteren ESA Makine Ltd. sektörünün istek ve beklentilerine en iyi cevabı verebilmek, geleceğin ışığında her geçen gün daha kaliteli ürün ve hizmet tedariğini sağlayabilmek amacıyla büyümeye devam ediyor.

Endüstriyel montaj, robot ile kombine edilmiş Fiam marka vida besleme sistemleri, Endüstri 4 ile uyumlu transducerli akıllı sıkıcılar, akım kontrollü Fiam ve Kolver marka İtalyan menşeli tornavidalar. Metal işleme aletleri alanında sayısız birçok projeyi hayata geçiren ESA Makine  A.Ş, başta İstanbul ve Marmara Bölgesinde merkez ofis ve teknik destek servis hizmeti ile devam ederken, yeni ve güçlü bir adım daha atarak İzmir Bölge Ofisini de açarak hizmet ağını genişletmiştir. İzmir Bölge müdürlüğü ile birlikte çevre iller Manisa, Denizli, Balıkesir ‘ e de ulaşmak artık çok kolay olmuştur.

Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan İzmir ili başta olmak üzere Ege Bölgesinde bir satış ve teknik destek ofisimizin 2021 senesi başı ile faaliyete geçmiş olması bölgede faaliyette olan müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet vermemizi sağlayacaktır.

İzmir  ve Manisa ‘da özellikle otomotiv yan sanayi, beyaz eşya ana ve yan sanayilerine, Fiam, Tork kontrollü Otomatik Beslemeli Vidalama sistemleri dışında Sumake,ASG, AMT gibi Elektrikli ,Havalı,Transducerli, Akım kontrollü ve mekanik shut off (otomatik kapanma ) özellikli tornavidalarımız ile  montaj ekipmanları sağlıyoruz. Bu hizmetlerin yanında EGE Bölgesine hitap eden İzmir servis merkezimiz ile Mannesmann Demag ,Sumake,Marsiss,Fiam marka Basınçlı hava ile çalışan el aletler, havalı ve elektrikli tabancalar ,havalı kalıpçı ,havalı döküm taşlama robotik taşlama,spindle,havalı matkap vb ürünlerin tamir ,servis ve yedek parça temini de yapıyoruz.

Trend Ofis Plaza’da  yer alan yeni ofisiyle ESA Makine A.Ş. çözüm odaklı ürün ve hizmetlerini, kuvvetli altyapısı ile en hızlı ve dinamik şekilde sektörle buluşturmayı, gelişen dünyanın dinamiklerini takip ederek sürdürülebilir başarısını devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Adalet Mh. Manas Bulvarı Trend Ofis Plaza No:74 D:22 Bayraklı / İzmir +90 232 203  37 79 info@esamakine.com.tr

  • Metal İşleme ve Montaj sektörüne yönelik Havalı ve Elektrikli El Aletleri Satışı ve Teknik Servis Hizmeti
  • Metal İşleme ve Montaj sektörüne yönelik Endüstriyel Havalı ve Elektrikli El Aletlerinin Robot ve Otomasyon uygulamaları
  • Montaj sektöründe Otomatik Beslemeli Vidalama Sistemlerinin Robot ve Otomasyon uygulamaları
About the author

Leave a Reply